úvodní strana kontakty mapa webu
výroba zakázkového nábytku na míru

Výroba zakázkového interiéru - ELKA 93 s.r.o.

Vyrábíme precizní nábytek do interiéru za použití moderních technologií i materiálů. Každá naše zakázka je individuálním projektem a proto při její realizaci klademe důraz na požadavky a přání našich zákazníků.

Zakázková výroba postelí

Postele vyrábíme z pětivrstvé laťovky opatřené kvalitní přírodní dýhou dle přání zákazníka. Povrchová úprava je dokončena odolným polyuretanovým lakem. K postelím lze objednat kvalitní rošty a matrace od českého výorbce. U vybraných modelů je možno doplnit o úložný prostor formou zásuvek. Jako sériově vyráběné příslušenství je i noční stolek.

Výroba a montáž vestavných skříní

Pro ložnice lze objednat vestavnou skříň ze stejného materiálu, jako je postel. Uspořádání, vybavení, stejně tak i způsob zavírání skříně je na volbě zákazníka.

Komody

Na doplnění Vašeho interiéru nabízíme i různé typy komod ve stejném designu jako ostatní nábytek.

Zádveří

  • úložné prostory
  • věšákové stěny
  • botníky
  • skříně
  • předsíňové sestavy
  • policové regály

Kuchyně na zakázku

Pokud nemá zákazník ucelenou představu, vypracujeme návrh. Nabízíme moderní, kvalitní materiály, které zaručí dlouhou životnost našich výrobků. Kování ke kuchyním (úchytky, výsuvy, závěsy, pojezdy zásuvek …) nabízíme od firem s ověřenou kvalitou a doživotní zárukou.

Zakázková výroba stolů

Kuchyňské stoly,zahradní stoly, stoly do obyvacích pokojů, psací stoly. Mezi top materiál při výrobě stolů je masivní dřevo. Ostatní materiály ze kterých stoly vyrábíme jsou lamino, dýhovaná laťovka.

Zakázková výroba nábytku dětských pokojů

Vyrábíme nábytek určený pro děti uzpůsobený jejich praktickým potřebám i vkusu. Dětské psací stoly, dětské postele (i patrové varianty) s úložným prostorem, skříně do dětských pokojů, atd.

Děkujeme za Váš zájem o naše výrobky.

ELKA 93 s.r.o.

RYCHLÝ KONTAKT

Telefon: 604 520 082
Web: www.elka93.cz
E-mail: info@elka93.cz
Adresa: Hradecká 739,
Hradec Králové
50 012

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ »